Breaking News

Breaking News!

PROGRAM CUPA IMNULUI

Iul 26, 2018

Sport Club Municipal Râmnicu Vâlcea se implică în organizarea competiţiilor sportive organizate de Zilele Imnului Naţional, în perioada 27 – 29 iulie 2018. Vineri – 27 iulie şi sâmbătă 28 iulie 2018, între orele 9.00 – 13.00 la Stadionul Zăvoi se desfăşoară „Cupa Imnului” la fotbal juvenil. Duminică 29 iulie 2018, începând cu ora 9.00, pe terenul CSM II are loc competiţia „Cupa Imnului” la fotbal – copii. Câştigătorii competiţiei urmează să fie premiaţi de municipalitate.

PROGRAM CUPA IMNULUI GR 2006

Grupa A                                                                        Grupa B

  1. SCM 1 Rm Valcea                                                        1. SCM 2 Rm Valcea
  2. Real Star Bucuresti                                              2. FC Voluntari
  3. ALMA Sibiu                                                       3. LPS Tg Jiu
  4. Real  Bradu                                                4. Sparta Bucuresti
  5. Athletic Slatina                                                   5. I Sport Rm Valcea

 

  ORA JOCUL TEREN

SAMBATA  28.07.2018

09.00-10.00   SCM Rm Valcea – Real Star TEREN 1
09.00-10.00 I Sport – FC Voluntari TEREN 2
10.00-11.00 Real Bradu – Athletico Slatina TEREN 1
10.00-11.00 SCM 2 Rm Valcea – LPS Tg jiu TEREN 2
11.00-12.00 ALMA Sibiu – SCM 1 Rm Valcea TEREN 1
11.00-12.00 Sparta Bucuresti – FC Voluntari TEREN 2
16.00-17.00 Real Bucuresti – Real Bradu TEREN 1
16.00-17.00 SCM 2 Rm Valcea – I Sport TEREN 2
17.00-18.00 SCM 1 Rm Valcea – Athletico Slatina TEREN 1
17.00-18.00 FC Voluntari – LPS Tg Jiu TEREN 2
18.00-19.00 ALMA Sibiu- Real Bucuresti TEREN 1
18.00-19.00 I Sport Rm Valcea-Sparta Bucuresti TEREN 2

DUMINICA 29.07.2018

09.00-10.00 Alma Sibiu – Athletico Slatina TEREN 1
09.00-10.00 SCM 2 Rm Valcea- Sparta Bucuresti TEREN 2
10.00-11.00 Real Bradu – SCM 1 Rm Valcea TEREN 1
10.00-11.00 I Sport Rm Valcea – LPS Tg Jiu TEREN 2
11.00-12.00 Athletic Slatina – Real Bucuresti TEREN 1
11.00-12.00 SCM 2 Rm Valcea-FC Voluntari TEREN 2
12.00-13.00 Real Bradu-ALMA Sibiu TEREN 1
12.00-13.00 LPS Tg Jiu – Sparta Bucuresti TEREN 2
16.00-17.00 Loc 5 Grupa A-Loc 5 Grupa B TEREN 1
16.00-17.00 Loc 4 Grupa A- Loc 4 Grupa B TEREN 2
17.00-18.00 Loc 3 Grupa A – Loc 3 Grupa B Teren 1
17.00.18.00 Loc 2 Grupa A – Loc 2 Grupa B Teren 2
18.00-19.00 Loc 1 Grupa A – Loc 1 Grupa B Teren 1

 

 

PROGRAM CUPA IMNULUI GR 2008

Grupa A                                                                        Grupa B

  1. SCM  Rm Valcea                                                 1. Juniorul Bucuresti
  2. Juniorul Rm Valcea                                             2. CFR Simeria
  3. Sarmigetica Rm Valcea                                        3. Academia Gica Popescu
  4. Athletic Slatina                                                   4. Hidro Rm Valcea

 

 

  ORA JOCUL TEREN

SAMBATA  28.07.2018

09.00-10.00   SCM  Rm Valcea – Juniorul Rm Valcea TEREN 1
10.00-11.00 Academia Gica Popescu-CFR Simeria TEREN 1
11.00-12.00  Athletic Slatina – Sarmigetica TEREN 1
12.00-13.00 Juniorul Bucuresti – Hidro Rm Valcea TEREN 1
16.00-17.00 SCM  Rm Valcea – Athletic Slatina TEREN 1
17.00-18.00 Academia Gica Popescu- Juniorul Bucuresti TEREN 1
18.00-19.00 Juniorul Rm Valcea – Sarmigetica Rm Valcea TEREN 1
19.00-20.00 CFR Simeria – Hidro Rm Valcea TEREN 1

DUMINICA 29.07.2018

09.00-10.00 Juniorul Rm Valcea – Athletic Slatina TEREN 1
10.00-11.00 Juniorul Bucuresti – CFR Simeria TEREN 1
11.00-12.00 SCM Rm Valcea  - Sarmigetica TEREN 1
12.00-13.00 Acad Gica Popescu-Hidro Rm Valcea TEREN 1
16.00-17.00 Loc 4 Grupa A-Loc 4 Grupa B TEREN 1
17.00-18.00 Loc 3 Grupa A – Loc 3 Grupa B TEREN 1
18.00.19.00 Loc 2 Grupa A – Loc 2 Grupa B TEREN 1
19.00-20.00 Loc 1 Grupa A – Loc 1 Grupa B TEREN 1

 

PROGRAM CUPA IMNULUI GR 2009

Grupa A                                                                        Grupa B

  1. SCM 1 Rm Valcea                                                        1. SCM 2 Rm Valcea
  2. Real Star Bucuresti                                              2. Real Bradu
  3. FC Voluntari                                                       3. Sparta Bucuresti
  4. Atletic Slatina                                                     4. Hidro Rm Valcea

 

 

  ORA JOCUL TEREN

SAMBATA  28.07.2018

09.00-09.40   SCM Rm Valcea – Real Bucuresti TEREN 2
09.40-10.20 Hidro Rm Valcea – Real Bradu TEREN 2
10.20-11.00 FC Voluntari – Athletico Slatina TEREN 2
11.00-11.40 SCM 2 Rm Valcea – Sparta Bucuresti TEREN 2
16.00-16.40 SCM 1 Rm Valcea– FC Voluntari TEREN 2
16.40-17.20 Hidro Rm Valcea – Sparta Bucuresti TEREN 2
17.20-18.00 Real Bucuresti – FC Voluntari TEREN 2
18.00-18.40 SCM 2 Rm Valcea- Real Bradu TEREN 2

DUMINICA 29.07.2018

09.00-09.40 SCM 1 Rm Valcea-Athletic Slatina TEREN 2
09.40-10.20 Hidro Rm Valcea-SCM2 Rm Valcea TEREN 2
10.20-11.00 Athletic Slatina – Real Bucuresti TEREN 2
11.00-11.40 Real Bradu – Sparta Bucuresti TEREN 2
16.00-17.00 Loc 4 Grupa A- Loc 4 Grupa B TEREN 2
17.00-18.00 Loc 3 Grupa A – Loc 3 Grupa B TEREN 2
17.00.18.00 Loc 2 Grupa A – Loc 2 Grupa B TEREN 2
18.00-19.00 Loc 1 Grupa A – Loc 1 Grupa B TEREN 2

 

Sport

Despre autor

Informatie in curs de actualizare
Etichete: